Print This Post Print This Post

طراوت «بهار مهربانی» در کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی

استان ها,خراسان شمالی,مهمترین اخبار

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی گفت: کتابخانه‌های عمومی استان در راستای رسالت انسانی و فرهنگی و به منظور تسلّی دل غم‌دیدگان بویژه کمک به کودکان آسیب‌دیده، پایگاه‌های جمع آوری کتاب و اسباب بازی‌های قابل استفاده را در ۵۲ کتابخانه سطح استان راه اندازی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خراسان شمالی، علی‌محمد جهانی ، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی گفت: همانگونه که مطلع هستید در پی وقایع اخیر و نزول رحمت الهی، بخشی از هم وطنان عزیزمان گرفتار بلای طبیعی ناشی از سیل شده‌اند که منجر به جان باختن و‌ مصدومیت جمعی از هم میهنان عزیزمان شد و خسارات مالی فراوان نیز به آنها وارد آمد که موجب تاثر و اندوه فراوان شد.

جهانی عنوان کرد:  نهاد کتابخانه‌های عمومی نیز در راستای رسالت انسانی و فرهنگی  و به منظور تسلّی دل غم‌دیدگان، کمک به کودکان آسیب‌دیده، کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق سیل‌زده، پرکردن اوقات فراغت و سرگرمی کودکان در میان هیاهوی آواربرداری و امداد رسانی؛ اقدام به اجرای برنامه‌های فرهنگی و ارسال بسته‌های کتاب و اسباب بازی کرد.

وی افزود:  تمامی کتابخانه های عمومی سطح استان نسبت به راه اندازی پایگاه جمع آوری کتاب و اسباب بازی‌های قابل استفاده در کتابخانه‌های عمومی اقدام کردند و  هم استانیهای ما و  علی الخصوص مردم فرهنگی و کتابخوان استان با اشتیاق فراوان در پویش  «بهار مهربانی»  شرکت کردند و هدایای خود را به کتابخانه‌های عمومی اهدا کردند.

جهانی در پایان از  تمامی مردم  بویژه جامعه کتابخوان استان درخواست کرد جهت  همدردی با سیل زدگان کشور بخصوص کودکان در پویش «بهار مهربانی » با حضور در کتابخانه های عمومی سراسر استان شرکت کنند.

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید