Print This Post Print This Post

هیچگونه حساب پروژه مسکن معلولان توسط اداره کل راه و شهرسازی استان مسدود نشده است

خراسان شمالی

 

سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: هیچگونه حساب پروژه مسکن معلولان که سازنده آن انجمن خیرین مسکن ساز است توسط این اداره کل مسدود نشده است .

به گزارش اداره روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی ، مهندس جواد عمادیانفر اظهار داشت : پیش فروشنده در مسکن معلولان انجمن خیرین مسکن ساز می باشد و خریداران نیز خود متقاضیان هستند و این اداره کل صرفاً به صورت داور و تنها در صورت بوجود آمدن مشکلات حق دخالت دارد .

وی به بحث نظارت بر ساخت این واحدها اشاره کرد و افزود : نظارت بر ساخت مجتمع های مسکونی مسکن مهر توسط ناظرین سازمان نظام مهندسی ساختمان استان صورت می گیرد و آزادسازی مبالغ نیز پس از بازدید و تایید نمایندگان بانک عامل و براساس پیشرفت فیزیکی پروژه انجام می شود .

مهندس عمادیانفر افزود : براساس قوانین و دستورالعمل های مسکن مهر هیچگونه وجهی به حسابهای اداره کل راه و شهرسازی واریز نمی گردد و تمامی مبالغ در حساب مسدودی اشخاص نزد بانک عامل (متقاضیان واحد های ثبت نام شده ) و توسط خود متقاضی واریز میگردد .

در پایان لازم به ذکر است اقدامات خوبی توسط اداره کل راه و شهرسازی برای خانوارهای دو معلول انجام شده است که می توان به واگذاری تعداد ۵ قطعه زمین در شهرستانهای گرمه و جاجرم ، تحویل ۲۸ واحد مسکن مهر در شهر اسفراین ، تحویل ۲۰ واحد مسکن مهر در شهر بجنورد و تحویل ۱۷ واحد مسکن مهر در شهرستان شیروان اشاره کرد .

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید