Print This Post Print This Post

جانمایی باشگاه سوارکاری در پلاک امیرآباد شیروان به تایید رسید

خراسان شمالی

 

مدیر شهرسازی و معماری راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: در کارگروه امور زیربنایی و شهرسازی استان،جانمایی باشگاه سوارکاری پلاک امیر آباد شیروان به تایید رسید.

به گزارش اداره روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی دکتر روزبه دادجو گفت : دومین جلسه کارگروه تخصصی امور زیربنایی شهرسازی و معماری استان در سال ۹۷ عصر روز گذشته ۱۳۹۷/۲/۱۶در دفتر معاونت عمرانی استانداری با حضور مدیران ارشد استانی برگزار گردید.

وی گفت: در این جلسه تعداد ۴ پرونده بررسی گردید که ابتدا طرح سوار کاری در اراضی امیرآباد شیروان با مساحت بیش از ۷ هکتار مطرح و با توجه به پتانسیل استان در خصوص پرورش اسب و تقاضاهای واصله مبنی بر ترویج ورزش مفرح سوار کاری در استان ،کارگروه با جانمایی این فعالیت در اراضی پلاک امیرآباد شهر شیروان موافقت کرد.

دکتر دادجو در ادامه افزود:سپس پرونده نیروگاه کوچک ۲ مگاواتی در بخش قوشخانه شیروان مورد بررسی قرار گرفت که نماینده شرکت در دفاع از طرح خود بیان داشت که بخش سرحد و قوشخانه با توجه به دارا بودن جمعیت بالای ۳۰۰۰ نفر و به علت دور بودن از پست توزیع برق شهرستان شیروان(همرز بودن با ترکمنستان ) با افت ولتاژ زیاد مواجهه است که باعث آسیب به وسایل برقی ساکنان منطقه می شود که این پرونده با دفاع  و پرسش های تخصصی ، مابین مدیرعامل توزیع برق استان و پاسخ نماینده با جانمایی طرح موافقت شد و مقرر هماهنگی لازم با شرکت توزیع برق استان و برق منطقه ای صورت پذیرد .

مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی در پایان اظهار داشت:آخرین پرونده ای که مورد بررسی قرار گرفت مربوط به اجرای طرح پست برق ۱۳۲ کیلو وات شیروان ، در اراضی شهر زیارت بود که با دفاع مدیرعامل توزیع برق با جانمایی طرح در این اراضی موافقت گردید.

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید