Print This Post Print This Post

سرپرست امور HSE گاز گلستان بر ضرورت کنترل سیستم لوله کشی داخلی منازل تاکید کرد

گلستان

 

 

 

به گزارش روابط عمومی گازگلستان ،قربانعلی منوچهریان درمصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی گازگلستان گفت:سیستم لوله کشی داخلی منازل باید هرچند وقت یکبار کنترل شود و درصورت زنگ زدگی یاخوردگی فوراً زنگ زدائی و محل مورد نظر بازسازی و رنگ آمیزی شود بنابراین مشترکین عزیز توجه داشته باشند چنانچه بازسازی نشود منجر به نشت گاز و بسیار خطر آفرین است.

 

وی افزود:ازنگرانی های عمده شرکت علیرغم اطلاع رسانی مستمر عدم رعایت نکات ایمنی در زمان استفاده از وسایل گازسوز توسط مشترکین میباشد که متاسفانه هرساله منجر به فوت تعدادی از هموطنان عزیز می گردد لذا مصرف کنندگان محترم باید توجه ویژه ای به رعایت نکات ایمنی و آموزش آن به سایر افراد خانواده داشته باشند.

منوچهریان درادامه گفت:پس از جمع آوری وسایل گازسوز،شیرهای مصرف گاز بسته شود و محل خروج گاز با درپوش مناسب مسدود گردد تا انشاء ا…شاهد بروز حادثه بعلت نشت گاز از محل شیرها نباشید.

 

سرپرست امور HSE گاز گلستان اظهار داشت:در صورت مسافرت و یا ترک منزل برای مدت طولانی که دراین زمینه باید وسایل گازسوز منازل خود را خاموش نموده و شیرهای مصرف آنها بویژه شیراصلی گازبعد ازکنتور را ببندند که این اقدام موجب می شود هموطنان عزیز با آرامش خاطر مسافرت نمایند.

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید