Print This Post Print This Post

شهید سپهبد صیاد شیرازی در ساماندهی پادگان ها نقش بی بدیلی داشت .

خراسان شمالی

امیر سرتیپ دوم  ابراهیم گل گلی در مراسم بزرگداشت شهید صیاد شیرازی در مسجد حاج صفایی شهرستان بجنورد اظهار کرد :  شهید سپهبد صیاد شیرازی در ساماندهی پادگان ها نقش بی بدیلی داشت .

وی افزود : شهید صیاد شیرازی پس از انقلاب  به عنوان فرمانده نیروی زمینی ارتش ، جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و سایر سمت هایی که در آن خدمت صادقانه کرد ، توانست در ساماندهی پادگان ها نقش کلیدی ایفا نماید.

سرتیپ گل گلی در ادامه با اشاره به اینکه سپهبد صیاد شیرازی  در ستاد مرکزی سپاه نیز عضویت داشت ، خاطر نشان کرد :تاسیس قرارگاه حمزه سیدالشهدا که نقش هماهنگ کننده بین نیروهای ارتش و سپاه  را داشت توسط این شهید بیانگر تعلق خاطر این بزرگوار به ارتش و سپاه بود و درواقع این بزرگوار هم به ارتش جمهوری اسلامی و هم به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تعلق دارد.

وی همچنین به عملیات غرور آفرین مرصاد اشاره کرد و افزود : در واقع نقشه ها و تدابیر شهید صیاد شیرازی  در عملیات مرصاد عامل شکست سنگین منافقین بود و منافقین کوردل نیز با ترور این فرد بزرگ  ، برگی دیگر از جنایت های هولناک خود را ثبت کردند.

ارشد نظامی آجا در خراسان شمالی همچنین به مراسم تشییع این شهید بزرگ اشاره کرد و گفت : خیل عظیم تشییع کنندگان این شهید بزرگ بیانگر محبوبیت و توانایی بالای این شهید بود که خرد نظامی را با احساسات مردمی ترکیب کرده بود

رئیس اسبق عقیدتی سیاسی هوانیروز مشهد گفت : عامل شکست و ذبونی استکبار در برابر ایران در واقع فرهنگ شهادت طلبی است.

حجت الاسلام و المسلمین فرزین در مراسم بزرگداشت شهید صیاد شیرازی در مسجد حاج صفایی شهرستان بجنورد خاطر نشان کرد :  به برکت فرهنگ شهادت طلبی امروز شاهد شکست و ذبونی آمریکا در برابر ایران اسلامی هستیم.

وی  با اشاره به ۸ سال دفاع مقدس  افزود : در مدت ۸ سال دفاع مقدس هیچ کشوری به ایران کمک نکرد و ایران با اتکا به نیروی داخل و فرهنگ شهادت طلبی نیروی های مسلح توانست در برابر تمام ابر قدرت های شرق و غرب و شیخ نشین های عرب حاشیه خلیج فارس که صدام را به طور کامل تجهیز کرده بودند ؛  پیروز شود  و استکبار جهانی را  شکست دهد.

حجت الاسلام و المسلمین فرزین خاطر نشان کرد : پس از شکست استکبار جهانی از ایران اسلامی شاهد ظهور قدرت اسلام از ایران هستیم به طوری که پیروزی های جبهه مقاومت در سوریه ، عراق ، لبنان و یمن و سایر نقاط جهان و طنین انداز شدن فریادهای آزدی بخش ما در سازمان ملل  از فرهنگ انقلابی ما سرچشمه می گیرد .

حجت الاسلام و المسلمین فرزین با اشاره به جایگاه والای شهید  افزود : در اسلام برای شهید جایگاه خاصی در نظر گرفته شده است به طوری که بعد از عالم و فقیه ، جایگاه شهدا می باشد و برای شهدا دری مخصوص در بهشت برین درنظر گرفته شده است چون شهید حبیب الله می باشد و خداوند عاشق شهداست.

وی در ادامه تصریح کرد : شهدا در واقع زینت جامعه هستند و افراد جامعه باید به شهدا که جان خود را در راه دین و مملکت  فدا کرده اند افتخار کنند و مسئولینی که قدر دان خون شهدا نباشند در واقع مدیون خون شهدا هستند .

رئیس اسبق عقیدتی سیاسی هوانیروز مشهد همچنین بیان کرد : انقلاب اسلامی به زعامت مقام عظمای ولایت و با لشگر الهی که متشکل از ارتش و سپاه و بسیج و سایر نیرو های مسلح است ، به امید خداوند زمینه ساز تشکیل حکومت مهدی موعود (عج) باشد.        

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید