Print This Post Print This Post

کمیته تخصصی صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری در راه و شهرسازی خراسان شمالی تشکیل جلسه داد

خراسان شمالی

 

رئیس اداره توسعه منابع انسانی و تحول اداری راه و شهرسازی خراسان شمالی از برگزاری کمیته تخصصی صیانت از حقوق مردم و سلامت اداری در اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی  خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی ، مهدی ذبیحی گفت:این جلسه با حضور اعضای این کمیته و با شرکت نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی سرکار خانم سیاح تشکیل شد.

ذبیحی اظهار داشت:در این جلسه در خصوص اعتبارات میز خدمت الکترونیکی و فیزیکی بحث و گفتگو شد و مقرر شد رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی جناب آقای مهندس فیروزه پیگیر این اعتبارات باشند.

وی بیان کرد: مقرر شد با عنایت به ابلاغ دستورالعمل میز خدمت ،فضای اختصاص یافته به ارائه خدمت به ارباب رجوع در میز خدمت توسعه و تجهیز شود.

ذبیحی افزود:ازدیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه اقدامات محور ارتقاء سلامت اداری ،مسئولیت پذیری و پاسخگویی ، محور اصلاح ساختار سازمانی بحث واگذاری واحدهای عملیاتی و خدمات دستگاههای اجرایی بود.

رئیس اداره توسعه منابع انسانی و تحول اداری راه و شهرسازی خراسان شمالی در پایان از اعضای این کمیته خواست با حضور موثر و مستمر در جلسات و با رعایت شرح وظایف ابلاغی نسبت به ایجاد زمینه های افزایش رضایتمندی ارباب رجوع در این اداره کل اقدام نموده و بسترهای پاسداشت حقوق شهروندی را فراهم آورند.

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید