Print This Post Print This Post

امضای توافقنامه ترویج فرهنگ نماز در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان

سمنان

 

 

 

 

توافقنامه در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز بین ستاد اقامه نماز استان سمنان و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان با ۲۰بند امضاء شد.

ابوالفضل صیادجو دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان در آئین امضای این توافقنامه گفت: با انعقاد این توافقنامه طرفین متعهد می شوند تا با بهره گیری از همه ظرفیت ها و امکانات موجود در جهت ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز اهتمام جدی به عمل آورند.

صیادجو با اشاره به اینکه این توافقنامه شامل سه بخش (مدیریتی- تمهیدی)، (آموزشی – پژوهشی) و (فرهنگی – تبلیغی) است افزود: این توافقنامه به معنای پایبندی طرفین به اصول و قواعدی است که برای توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز ترسیم شده و اجرای برنامه های مندرج در این توافقنامه سند ارزیابی عملکرد اداره کل به شمار می آید.

وی نماز را فریضه ای الهی و اجرای یک فرآیند فرهنگی دانست و اظهار داشت: اقامه نماز که بالاترین عبادت محسوب می شود در زندگی فردی و اجتماعی از اهمیت بالائی برخوردار است و در ایجاد آرامش و امنیت روانی نقش بسزائی دارد.

ابوالفضل صیادجو دبیر ستاد اقامه نماز اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان دعوت به نماز را بسیار مهم بر شمرد و در این باره تصریح کرد: یکی از مسائل مهم در ارتباط با ترویج فرهنگ نماز شیوه دعوت به این امر الهی است که لازم است در این خصوص موضوع آموزش در بین همکاران و خانواده آنان جدی گرفته شود.

این توافقنامه که دارای ۲۰ بند می باشد توسط علینقی حیدریان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان و حجت الاسلام محمد رضا شمس الدین مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان به امضاء رسید.

 

 

 

 

 

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید