Print This Post Print This Post

سوله صنعت ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان شیروان افتتاح شد

خراسان شمالی

 

 

با گرامیداشت دهه مبارک فجر ، سوله صنایع ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان شیروان با حضور استاندار ، فرماندار شیروان، نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استان و شهرستان روز جمعه  ۲۰ بهمن ۹۶ به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان شمالی پروژه سوله صنایع ساختمان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شیروان همراه با  افتتاح متمرکز  ۱۳۶ پروژه عمرانی و خدماتی افتتاح گردید.

استاندار خراسان شمالی در مراسم افتتاح متمرکز ۱۳۶  پروژه عمرانی و خدماتی در شهرستان شیروان با تاکید بر  اهمیت آموزشهای فنی و حرفه ای گفت : سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور رویکرد  آموزش مهارتی را از « عرضه محوری » به « تقاضا محوری » تغییر داده و بر اساس نیازسنجی متقاضیان  آموزش های فنی و حرفه ای را ارائه می دهد.

گفتنی است  مراسم افتتاح متمرکز  ۱۳۶ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان  در روستای هدف فاقد بیکار « بیگان »  از توابع شهرستان شیروان برگزار شد .

لاز به ذکر است پروژه « سوله صنایع ساختمان » مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شیروان در زمینی به مساحت یک هزار و ۲۸ متر مربع شامل ۳ کارگاه آموزشی با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد و  ۳۷۱میلیون ریال احداث شده است .

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید