Print This Post Print This Post

جلسه هیأت نمایندگی در راه و شهرسازی خراسان شمالی برگزار شد

خراسان شمالی

 

عامل ذیحساب سازمان ملی زمین و مسکن در راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: جلسه هیات نمایندگی در اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی ، سرکار خانم پروین رحیمیان اظهار کرد : این جلسه با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان،مدیر شهرسازی استان ،سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان ،سرپرست مدیریت املاک و حقوقی ، در اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی برگزار شد.

وی بیان کرد: تعداد ۱۱ پرونده در این جلسه با موضوعات مختلف مطرح شد که مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی دستورات لازم را در خصوص این پرونده ها صادر نمودند .

رحیمیان به موضاعات این پرونده اشاره کرد و افزود : موضوعات این جلسه در خصوص درخواست واگذاری زمین ، درخواست تمدید قرارداد ،درخواست اصلاح قرارداد ،واگذاری و تعیین و تکلیف اراضی بوده است .

عامل ذیحساب سازمان ملی زمین و مسکن در راه و شهرسازی خراسان شمالی در پایان یادآور شد : جلسه هیئت نمایندگی برحسب درخواست‌ها و در جهت رفع موانع و ابهامات موجود و اتخاذ تصمیمات در خصوص واگذاری اراضی تحت مالکیت سازمان ملی زمین و مسکن به طور متوسط هفته ای یکبار در اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار می‌گردد.

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید