Print This Post Print This Post

رفع ۲ مورد تصرف در شهرهای بجنورد و جاجرم در خراسان شمالی

خراسان شمالی

فرمانده یگان حفاظت زمین و مسکن راه و شهرسازی خراسان شمالی از رفع ۲ مورد تصرف در شهرهای بجنورد و جاجرم در این استان خبر داد .

به گزارش اداره روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی سرهنگ محسن عربی با تاکید بر افزایش توان نیروهای یگان حفاظت استان در برخورد قاطع با متجاوزین و معترضین به اراضی ملی گفت : در آذر ماه سال جاری ۲ مورد تصرف فوری در شهرستانهای بجنورد و جاجرم توسط یگان حفاظت این اداره کل رفع شد.

وی اظهار داشت:این ۲ مورد رفع تصرف جمعا به مساحت ۳۰۸۰۰ مترمربع و ارزش ریالی بیش از ۳۰ میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال از تصرف زمین خواران آزاد شده است.

سرهنگ عربی همچنین به دو مورد اجرای حکم قلع و قمع در شهرستان گرمه اشاره کرد و افزود: این قلع و قمع جمعا به مساحت ۱۷۶۷ متر مربع و ارزش ریالی حدودا ۶۷۳ میلیون و پانصد هزار ریال با همکاری و هماهنگی دادستان محترم و نیروی انتظامی انجام شده است.

فرمانده یگان حفاظت زمین و مسکن راه و شهرسازی خراسان شمالی برخورد قانونی با متخلفان و متصرفان اراضی ملی و اجرای احکام قضایی را از وظایف یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن خواند و یادآور شد : قبل از اجرای طرح مذکور به دلیل حضور نداشتن ضابطان و نیروی ناجا ،برخورد با متصرفان کم اثر بود، اما با تشکیل یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن بخش بسیاری از مشکلات حفاظت از اراضی ملی برطرف شده است.

 

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید