Print This Post Print This Post

بر توسعه و ترویج آموزشهای فنی و حرفه ای مطابق با پتانسیلهای منطقه در مهدیشهر تاکید شد

سمنان

فرماندار مهدیشهر در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان مهدیشهر ، بر توسعه آموزشهای مهارتی در این شهرستان  مطابق با پتانسیلهای منطقه ، تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان ، حسن ارگی فرماندار مهدیشهر به همراه فاطمه منصوری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان ، ضمن بازدید از کارگاهها و تجهیزات آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران شهرستان مهدیشهر ، چالشها و مشکلات موجود در  ارائه آموزشهای مهارتی به مردم این منطقه را مورد برررسی قرار دادند.

فاطمه منصوری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان ،  در این بازدید با بیان اینکه ، ارائه آموزشهای مهارتی بر اساس نیاز سنجی صورت می گیرد ، خواستار همکاری بین بخشی جهت اعلام نیازهای آموزشی منطقه به منظور گسترش و توسعه  آموزشهای مهارتی مؤثر و کارآمد گردید.

حسن ارگی فرماندار مهدیشهر نیز در این بازدید  ، روند ارائه آموزشهای مهارتی در این شهرستان را مثبت ارزیابی و ابراز امیدواری کرد با همکاری نهادهای ذیربط ، آموزشهای فنی و حرفه ای متناسب با نیازها و پتانسیلهای واقعی منطقه ، به مردم ارائه گردد.

 بازدید از مجتمع گلخانه ای درجزین که قسمتی از آن به کشت گیاه آلوئه ورا اختصاص دارد ، از دیگر برنامه های بازدید فرماندار مهدیشهر و مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان به شمار می آمد.

شایان ذکر است اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان ، با در اختیار داشتن دو مرکز مستقل ویژه خواهران و برادران در شهرستان مهدیشهر و یک مرکز دو منظوره خیر ساز در شهمیرزاد ، آموزشهای مهارتی رایگان را به مردم این شهرستان و مناطق اطراف آن ارائه می دهد.

 

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید