Print This Post Print This Post

رئیس اتاق سمنان در دادگاه عمومی ایوان کی مطرح کرد: خدمت مرکز داوری اتاق بازرگانی به فعالین اقتصادی

سمنان

 به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان رئیس اتاق بازرگانی، معادن و کشاورزی سمنان نشست مشترکی با رئیس دادگاه عمومی ایوان کی و فرماندار گرمسار در محل دادگستری ایوانکی برگزار نمودند.

علی‌اصغر جمعه‌ای رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان فعالیت کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری را تأثیرگذار خواند و گفت: از زمان تشکیل این کمیته خدمات بسیار خوبی به فعالین اقتصادی استان سمنان ارائه‌شده است

رئیس اتاق سمنان تعامل دوجانبه اتاق‌های بازرگانی و قوه قضاییه را مهم دانست و ادامه داد: نظرات تخصصی تشکل‌های اقتصادی درزمینهٔ های مختلف می‌تواند حدوث اختلافات را پایین بیاورد

جمعه‌ای تشکیل مرکز داوری در اتاق‌های بازرگانی را یک راهکار برشمرد و تصریح کرد: مراکز داوری در اتاق‌های بازرگانی، تشکیل‌شده است و این دایره توانسته نقش مهمی در پرونده‌های قضایی فعالین اقتصادی ایفا نماید

پور ملکی رئیس دادگاه عمومی شهرستان ایوانکی الکترونیکی شدن سیستم قضایی استان سمنان را پیشرو خواند و گفت: دادگستری استان سمنان در تدوین پرونده‌های قضایی پیشرو برده و توانسته است حجم رسیدگی پرونده‌های را تسریع ببخشد.

رئیس دادگاه عمومی ایوان کی تشکیل کمیته حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری را نقشه راه قوه قضاییه خواند و تصریح کرد: دستورالعمل پیگیری اجرای سیاست‌های کلی و اقتصادی مقاومتی در قوه قضاییه ابلاغ‌شده به‌طوری‌که «ستاد مرکزی پیگیری اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی» تشکیل‌شده است.

در ادامه این نشست طاهری فرمانده گرمسار گفت: قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ظرفیت‌های بسیار بالایی داشته و اجرای درست این قوانین می‌تواند راهگشای بسیاری از مسائل باشد.

طاهری ظرفیت واحدهای تولیدی شهرستان گرمسار را توانمند خواند و تصریح کرد: توان واحدهای تولیدی شهرستان گرمسار و توابع بسیار بالا می‌باشد و این شهرستان توانسته منطقه اقتصادی و شهرک‌های صنعتی را در خود جای بدهد.

در ادامه این نشست مقرر گردید ظرفیت‌های تولیدی و توجه به مسائل قضایی در قالب مرکز داوری اتاق بازرگانی، در برنامه‌های کاری قرار بگیرد.

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید