Print This Post Print This Post

برگزاری جلسه هماهنگی نظام صنفی کشاورزی در مدیریت جهاد کشاورزی بجنورد

خراسان شمالی


جلسه هماهنگی نظام صنفی کشاورزی روز چهارشنبه ۲۹/۰۹/۹۸ با حضور مدیر تعاون روستایی استان، رییس تعاون روستایی شهرستان، مدیر جهاد کشاورزی بجنورد و اعضای هیات مدیره نظام صنفی شهرستان بجنورد در مدیریت جهاد کشاورزی برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی، مهندس محمد ناصری مقدم مدیر تعاون روستایی استان در این جلسه توضیحاتی درخصوص وظایف، جایگاه و اهمییت نظام صنفی و تقویت این تشکل مردمی ارائه نمود.
مدیرجهاد کشاورزی شهرستان بجنورد نیز گفت: نظام صنفی کشاورزی می تواند به عنوان یک تشکل صنفی قدرتمند در بخش کشاورزی مطرح باشد.
به گزارش روابط عمومی مهندس اسماعیل محمودآبادی با اشاره به ظرفیت های خوب کشاورزی شهرستان بر ضرورت تعامل و همکاری جهاد کشاورزی و نظام صنفی کشاورزی تاکید کرد و افزود: این مدیریت در چارچوب ظوابط و قانون از نظام صنفی حمایت خواهد کرد.
وی با اشاره به اینکه وظیفه بخش دولتی حمایت، هدایت و نظارت بر تشکلی است گفت : باید نظام صنفی بخش کشاورزی را حمایت کنیم تا تقویت شود و به عنوان بازوی قوی بخش کشاورزی عمل کند.
وی خاطر نشان کرد: البته تشکلی موفق خواهد بود که خودش را باور داشته باشد و بتواند روی پای خود بایستد و استقلال خود را حفظ نماید.
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بجنورد گفت: تشکل های بخش کشاورزی باید به سمتی حرکت کنند که تاثیرگذار در بخش کشاورزی باشند و عضوگیری و صدور پروانه فعالیت، تنها بخشی از وظایف نظام صنفی کشاورزی محسوب می شود.
درپایان اعضای نظام صنفی کشاورزی به بحث و تبادل نظر درخصوص مشکلات، پیشنهادات و انتقادات پرداختند.

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید