Print This Post Print This Post

کسب عنوان دستگاه برتر توسط اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی در راستای پاسداشت هفته دفاع مقدس

خراسان شمالی

فرمانده بسیج راه و شهرسازی خراسان شمالی از کسب عنوان دستگاه برتر توسط اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی در راستای پاسداشت هفته دفاع مقدس خبر داد .

به گزارش اداره روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی ، میرزا محمد حصاری گفت : در راستای پاسداشت هفته دفاع مقدس و براساس گزارش کمیته نظارت و ارزیابی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس استان، اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی مفتخر به کسب عنوان دستگاه برتر شد.

حصاری عنوان کرد : محمدرضا صالحی استاندار معزز خراسان شمالی از تلاشهای دکتر مصطفی زاده ، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی در راستای پاسداشت هفته دفاع مقدس با اهدای لوح تقدیر و تشکر کرد .

متن پیام تقدیر به شرح ذیل است :

 

هفته دفاع مقدس نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن می باشد و در این مجموعه تابناک ، درخشنده ترین و نفیس ترین نگین گرانبها، یاد و خاطره شهیدان است. از اینرو در راستای پاسداشت هفته دفاع مقدس و براساس گزارش کمیته نظارت و ارزیابی ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس استان مفتخر به کسب عنوان “دستگاه برتر” گردیده اید .

بدینوسیله مراتب قدردانی و سپاس خود را از تلاشهای مجدانه شما و همکاران محترمتان اعلام می دارم . امید است در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید موفق و پیروز باشید .

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید