Print This Post Print This Post

معلم پژوهشگر، دانش آموز خلاق تربیت می کند

ایران و جهان

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بجنورد:

 

معلم پژوهشگر دانش آموز خلاق تربیت می کند

 

محمود اسدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بجنورد گفت: معلم پژوهشگر می تواند در کلاس درس دانش آموز خلاق تربیت کند.

 

 

به گزارش روابط عمومی مدیرت آموزش و پرورش شهرستان بجنورد، محمود اسدی مدیر آموزش و پرورش شهرستان بجنورد در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر آموزش و پرورش شهرستان اظهار داشت: آموزش و پرورش برای رشد پژوهش و پرسشگری، برنامه های ویژه ای از جمله تأسیس پژوهشکده، پژوهش سرا، طرح معلم پژوهنده و طرح فبک را اجرا می کنند تا موجب رشد فعالیت های پژوهشی در عرصه تعلیم و تربیت باشد.

وی با تأکید بر اینکه معلمان باید توانمندی های علمی و پژوهشی خود را افزایش دهند افزود: معلم پژوهش گر می تواند روح پرسشگری، خودباوری و خلاقیت را در کلاس درس و بین دانش آموزان افزایش دهد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بجنورد تصریح کرد: در دانشگاه پژوهش هایی انجام می شود که داری کثرت و جامعیت است اما نیاز است که پژوهش در مدارس نیز با جدیت پیگیری و اجرایی شود.

اسدی خاطر نشان کرد: پژوهش و پژوهشگری به فرایند تعلیم و تربیت کمک می کند و عاملی است تا مدرسه بتواند رسالت اصلی خود را ایفا کند.

گفتنی است در مراسم تجلیل از پژوهشگر برتر آموزش و پرورش شهرستان بجنورد که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد از۱۰ نفر در بخش های معلم پژوهنده، معلم پژوهشگر، در پایان نامه و دانش آموز پژوهشگر تقدیر شد.

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید