Print This Post Print This Post

صمیمیت،‌ همدلی و محبت در میان کارکنان نهاد سرمایه اجتماعی بسیار ارزشمندی است

ایران و جهان,مهمترین اخبار

دبیرکل نهاد در یادداشتی به تشریح بیست و پنجمین سفر استانی به استان خوزستان پرداخت و نوشت: صمیمیت،‌ همدلی و محبت موجود در میان همه کتابداران و کارکنان نهاد را سرمایه اجتماعی بسیار ارزشمندی برای نهاد می‌دانم که با آن بسیاری مشکلات برطرف خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاعرسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علیرضا مختارپور،‌ دبیرکل نهاد که به همراه اسماعیل شفاعی معاون مالی و اداری، عباس نعمتی مدیرکل حراست و محمدهادی ناصری‌طاهری مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل به استان خوزستان سفر کرده بود،‌ در یادداشتی به تشریح بیست و پنجمین سفر استانی و گفت‌وگو با کتابداران پرداخت که در ادامه می‌خوانید.
به نام آن‌که جان را روشنی داد

روز یکشنبه بیست و سوم مهرماه و در بیست و پنجمین سفر استانی توفیق دیدار کتابداران و کارکنان عزیز کتابخانه‌های عمومی استان پر افتخار خوزستان را پیدا کردم.
گفتگو و صحبت با نزدیک به چهار صد تن از کتابداران و همکاران گرامی نهاد در زمانی حدود پنج ساعت سرشار از صمیمیت و محبت سپری شد.
برای این عزیزان تاریخچه نهاد و اقدامات دوره جدید را توضیح و به برخی از پرسش‌های آنان پاسخ دادم.
خدای متعال را شاکرم که این عزیزان علیرغم وجود برخی مشکلات همچنان مشتاقانه و دلسوزانه به خدمت مقدس فرهنگی خود ادامه می‌دهند و به مسئولین نهاد در رده‌های مختلف مدد می‌رسانند. صمیمیت،‌ همدلی و محبت موجود در میان همه کتابداران و کارکنان نهاد را سرمایه اجتماعی بسیار ارزشمندی برای نهاد می‌دانم و یقین دارم با این سرمایه بسیاری از مشکلات باقی مانده که بعضاً ناشی از کمبود یا ضعف در قوانین بالا دستی بوده است برطرف خواهد شد.
روز بیست و سوم مهرماه و حضور در جمع کتابداران و همکاران نهاد استان خوزستان برای این خدمتگزار کوچک نهاد همچون سفر به دیگر استان‌ها خاطره‌ای شیرین و ماندگار شد.
از همه این عزیزان و مسئولین نهاد آن استان صمیمانه سپاسگزارم و برای یکایک این همکاران آرزوی سلامتی و سعادت دارم. ان‌شاءالله
و من الله التوفیق
علیرضا مختارپور

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید