Print This Post Print This Post

باید به لحاظ کاهش تصادفات ،فرهنگ رانندگی را در بین مردم و مسافرین عزیز بالا ببریم

علم و فناوری

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: برای اینکه بتوانیم تصادفات در محورها را کاهش دهیم باید روی فرهنگ رانندگی بیشتر کارکنیم و آن را افزایش دهیم .

به گزارش اداره روابط عمومی راه و شهرسازی استان خراسان شمالی، دکتر علیرضا مصطفی زاده در جلسه کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی راه های استان که با حضور معاون محترم عمرانی استانداری و مدیران کل عضو کمیسیون برگزار شد گفت: طی تحلیلی که توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان صورت گرفته است بیشتر کسانی که در تصادفات جان خود را از دست می دهند کسانی هستند که تحصیلات دیپلم و زیر دیپلم دارند و این نشان می دهد که باید تمام فکر و ذهنمان را روی فرهنگ رانندگی متمرکز کنیم.

وی افزود : ما به عنوان عضو کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی راه های استان وظیفه داریم تا مردم را درجهت رعایت فرهنگ رانندگی آگاه کنیم و اطلاعات لازم و کافی در مورد محورهای استان را به مسافران عزیز عبوری از استان خود بدهیم و این کار را میتوتنیم با توزیع بروشور در پلیس راه ها و ورودی استان انجام دهیم .

دکتر مصطفی زاده در این جلسه عنوان کرد : ۲۰ شهریور لغایت ۳۱ شهریور توسط معاونت محترم امور عمرانی استانداری به نام دهه احترام به قوانین راهنمایی و رانندگی نامگذاری شد ه و باید در این دهه همه سعی و تلاشمان در جهت کاهش تصادفات باشد.

در پایان گزارش لازم به یادآوری است که هر یک از مدیران کل عضو کمیسیون دیدگاه ها و نظرات و گزارشات خود را مطرح نمودند .

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید