Print This Post Print This Post

شرکت محوری باید جایگرین مالک محوری در صنعت ترابری گردد

خراسان شمالی

رئیس اتاق بازرگانی سمنان در نشست صاحبان صنوف شرکت های حمل نقل بیان کرد :  شرکت محوری باید جایگرین مالک محوری در صنعت ترابری گردد  .

مدیران اتحادیه های ترابری استان در معیت سرپرست  حمل و نقل پایانه های  استان نشست مشترکی را با رئیس  اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان برگزار نمودند

علی اصغر جمعه ای رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی سمنان  صنعت و حمل نقل را یک رنجیره خواند و اظهار داشت :  حمل و نقل جدا از صنعت نیست ، هرگاه اجزای این ساختار دچار اشکال شود سیستم با اختلال مواجه میشود  .

جمعه ای  ادامه می دهد : وقتی بنگاه های اقتصادی متوقف شوند بی شک سیستم حمل نقل هم متوقف  خواهد شد

وی مباحث هزینه تمام شده در صنعت حمل و نقل را حائز اهمیت می داند و اظهار می دارد : فعالان این صنعت باید برای کاهش هزینه  اجماع داشته باشند تا انسجام قیمت حمل نقل  صورت پذیرد .

جمعه ای مشکل بزرگ صنعت ترابری را مالک محوری می داند و  خاطر نشان می کند :  مالک محوری باعث شده  که  مشکلات این صنف عدیده باشد  و تنها راه برون رفت این است که شرکت محوری را در ترابری  کشور تجربه  نمائیم  .

رئیس اتاق سمنان معتقد است متولیان صنعت حمل نقل باید رویکرد  شرکت محوری در صنعت ترابری را  تجربه نمایند  .

کیائی سرپرست حمل و نقل و پایانه های استان سمنان اجماع اتحادیه های مرتبط حمل و نقل را تاثیر گذارخواند و گفت : اجماع تجربیات تشکلها می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات باشد .

کیائی از عزم جدی صنعت ترابری برای توسعه تولید خبر داد و اضافه کرد :  از سال ۱۳۹۳ تا کنون نرخ و تعرفه  حمل و نقل افزایش نداشته و قیمت گذاری طبق تعرفه های سابق صورت می پذیرد .

سرپرست حمل و نقل پایانه های استان مشکلات این صنف را پر مخاطره می خواند و اظهار می دارد : اشتغال ۶۰۰۰ نفری در صنعت ترابری بیانگر این است که  صنعت حمل و نقل نیازمند تولید و صادرات است .

نعیمی رئیس هیات مدیره انجمن صنفی شرکت حمل و نقل شهرستان سمنان از  عدم تمایل حمل کالاهای صادراتی استان توسط رانندگان بومی خبر می دهد  و اضافه می کند : باید در اینگونه موارد تخفیفات و تفاضل خاص توسط پایانه ها به خودروهای غیر بومی اختصاص داده شود .

وی عدم افزایش کرایه در سنوات آتی را همکاری صنف با صنعت ذکر می کند و ادامه می دهد :   انجمن صنفی  تمام سعی و اهتمام خود را به خدمات واحدهای صنعتی و معدنی اختصاص داده است .

 در ادامه این نشست  مسائلی همانند  : بررسی نرخ حمل استانهای همجوار ، بازارهای هدف ، عدم استفاده از تکنولوژی های روز در صنعت سیمان ،   وجود ماشینهای مستهلک در صنعت ترابری  مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت   .

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید