Print This Post Print This Post

انتصاب سرپرست اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان و توسعه فناوریهای نوین ساخت در راه و شهرسازی خراسان شمالی

خراسان شمالی

 

سرپرست اداره روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت : با صدورحکمی  از سوی مدیرکل راه و شهرسازی استان  ، سرپرست اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان و توسعه فناوریهای نوین منصوب شد .

به گزارش اداره روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی سید داود دانشمند بیان کرد : سرکار خانم مهندس اعظم کیانمهر به عنوان سرپرست اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان و توسعه فناوریهای نوین راه و شهرسازی خراسان شمالی  منصوب شد .

در این حکم چنین آمده است : با عنایت به مراتب تعهد ، شایستگی و تجربیات ارزنده جنابعالی ، به موجب این حکم به عنوان سرپرست اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات این اداره کل منصوب می شوید . امید است با توکل به درگاه خداوند متعال و برنامه ریزی صحیح و همکاری و مساعدت مدیران محترم اداره کل و با بکارگیری از تمام توان و ظرفیت های همکاران در راستای انجام وظایف محوله ، تصمیم سازی و تحقق اهداف عالیه وزارت راه و شهرسازی و این اداره کل به منظور خدمت به مردم شریف این منطقه از میهن عزیزمان موفق و موید باشید .

خاطر نشان می‌گردد پیش از این جناب آقای مهندس شعیب آقاجانی عهده‌دار مسئولیت اداره نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان و توسعه فناوریهای نوین این اداره کل بوده است که از زحمات ایشان تقدیر و تشکر شد .

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید