Print This Post Print This Post

افتتاح طرح هادی روستای اسپاخو

مانه و سملقان

غلامرضا عوض زاده فرماندار مانه و سملقان در مراسم افتتاح طرح هادی روستای اسپاخو از توابع بخش سملقان با اشاره به زلزله اردیبهشت ماه سال جاری گفت: شهرستان مانه و سملقان هم یکی از شهرستان هایی بود که دچار زلزله شد و در همین راستا حدود ۳۶۵ فقره معرفی به بانک جهت اخذ وام و ۳۴۰ واحد نیز فنداسیون اجرا شده است که خوشبختانه هماهنگی خوبی در شهرستان و استان است و از همکاری بانک های استان و بانک های شهرستان تقدیر و تشکر میکنم که در حوزه ساخت منازل مناطق زلزله زده اقدامات خوبی را انجام داده اند.

✅فرماندار مانه و سملقان نیز در حوزه بنیاد مسکن شهرستان مطالبی را مطرح کرد و افزود: خوشبختانه در دولت تدبیر و امید در حوزه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستان مانه و سملقان اتفاقات خوبی رقم خورد که به سهم خودم از مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان خراسان شمالی و تیم اجرایی تقدیر وتشکر می کنم .

✅وی گفت : از ابتدای سال ۸۴ تا ۹۲ کل روستاهایی که در شهرستان مانه و سملقان طرح هادی اجرا شده بود ۱۳ روستا با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان بود و از سال ۹۳ در طول دولت یازدهم ،دولت تدبیر وامید این تعداد به ۳۹ پروژه و با اعتباری بالغ بر ۱۶ میلیارد تومان در حوزه شهرستان مانه و سملقان به بهره برداری رسیده است.

✅نماینده عالی دولت در شهرستان مانه و سملقان به موضوع سمت توسعه روستا اشاره کرد و افزود: امیدوارم با کمک و همکاری مدیران کل زیست ، بنیاد مسکن ، منابع طبیعی و همه دستگاه های اجرایی که در این امر دخیل می باشند بتوانیم سمت توسعه روستا را تعیین تکلیف و از مهاجرت جوانان این منطقه به سطح شهر که برای ساخت مسکن دچار مشکل هستند جلوگیری کنیم .

✅فرماندار مانه و سملقان در ادامه سخنان خود گفت: ۴ میلیارد تومان اعتبار از کمیته برنامه ریزی شهرستان به بنیاد مسکن شهرستان تخصیص یافته است.

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید