Print This Post Print This Post

سمفونی ایمان و بندگی در کتابخانه‌های عمومی

ایران و جهان,مهمترین اخبار

بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته اول شهریورماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری آرمنا به نقل از  پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، در نخستین هفته شهریورماه کتابخانه‌های عمومی کشور با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی پذیرای اعضای کتابخانه‌ها و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی خواهند بود.

کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور در این هفته با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی همچون: نشست‌هایی با محوریت هفته دولت، ‌ روز بزرگداشت محمدبن زکریای رازی و روز داروسازی، شهادت حضرت امام محمدباقر(ع)، روز مبارزه با تروریسم و سالروز انفجار دفتر نخست‌وزیری به دست منافقان و شهادت مظلومانه شهیدان رجایی و باهنر، روز عرفه و عید سعید قربان و همچنین برنامه‌های ویژه اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در تابستان در قالب کلاس‌های آموزش روخوانی، تجوید و تفسیر قرآن کریم؛ کارگاه‌های آموزشی نقاشی، داستان‌نویسی، خلاصه‌نویسی، قصه‌گویی، اوریگامی و تهیه روزنامه‌دیواری؛ نشست‌های شاهنامه‌ خوانی و مثنوی‌ خوانی، نشست‌های کتاب‌خوان کتابخانه‌ای، نشست‌های ادبی و ده‌ها برنامه دیگر پذیرای اعضای کتابخانه‌ها و تمامی علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی هستند.

همچنین معرفی عناوین ارائه شده در طرح کتاب‌خوان ماه شهریور نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در قالب نشست‌های کتاب‌خوان، جلسات معرفی کتاب و نشست‌های جمع‌خوانی از دیگر برنامه‌های هفته اول شهریورماه سال ۱۳۹۶ در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور هستند.

همچنین می توانید خبرنامه برنامه های هفته اول شهریور ماه را در قالب فایل pdf از اینــجــا دریافت کنید. در این فایل امکان جستجو در برنامه کتابخانه ها، ورق زدن صفحات و همچنین رفتن به استان مورد نظر از طریق فهرست موجود در کنار صفحات فراهم شده است.

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید