Print This Post Print This Post

مراسم تحلیف شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان مانه و سملقان

ایران و جهان

📌مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی شهر و روستا شهرستان مانه و سملقان برگزار شد.

📌مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان مانه و سملقان امروز همزمان با سراسر کشور در محل مسجد صاحب الزمان اشخانه به صورت متمرکز برگزار شد.

فرماندار شهرستان مانه و سملقان در حاشیه این مراسم ضمن خیرمقدم و تبریک به اعضای شوراهای اسلامی دوره پنجم و تشکر از زحمات ۴ ساله شوراهای اسلامی دوره چهارم گفت : اعتقاد ما بر این است که اگر در سطح شهرستان کار عمرانی یا کار فرهنگی در ابعاد مختلف اتفاق می افتد هیچگاه بدون همراهی و مشارکت مردم میسر نمی شود .

♻️عوض زاده شوراهای اسلامی را به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین دانست و افزود: طبیعتاً مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان اگر بخواهند با مردم ارتباط بگیرند بهترین معبر و کانال ارتباطی با مردم نخبگان مردم هستند که از طریق رأی مستقیم مردم به عنوان شورا انتخاب شدند می باشند .

♻️وی ضمن گرامیدشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت : انشاالله در برنامه های هفته دولت به اتفاق مدیران دستگاه های اجرایی در مناطق مختلف شهرستان حضور پیدا خواهیم کرد و از نظرات شوراهای اسلامی نیز استفاده خواهیم کرد .

♻️نماینده عالی دولت در شهرستان مانه و سملقان گفت : شورا به عنوان فراگیرترین نهاد مردمی است که بیش از دو دهه از عمر این نهاد می گذرد بایستی در دوره پنجم به اوج بالغیت و پختگی کامل رسیده باشد و اگر نواقصی در دوره های قبل چه در حوزه شورای شهر و چه در حوزه شورای روستا با آن مواجهه بودیم انشاالله در این دوره کمتر با این نواقص مواجهه باشیم .

♻️عوض زاده خطاب به اعضای شورای اسلامی تصریح کرد : انتظار ما از شوراهای اسلامی روستا این است که در سطح روستا جو صمیمی و وحدت و همدلی فراهم کند و از ورود به مسائل طایفه گرایی ، قوم گرایی و قبیله گرایی پرهیز کنند و به عنوان نمایندگان مردم بتوانند بستر وحدت و همدلی را در سطح روستا فراهم کنند و قطعاً نتیجه وحدت و همدلی باعث توسعه روستا و منطقه خود خواهد شد .

✅فرماندار مانه و سملقان با اشاره به این که اعضای شورای اسلامی نیاز ها و مشکلات روستا را در حوزه روستایی به بخشدار و مدیران دستگاه های اجرایی اعلام نمایند گفت : مبنای ما در کمیته برنامه ریزی شهرستان این است که تعریف پروژه های را بر مبنای نظر شورا و دهیار انتخاب کنیم یعنی نظر شورا و دهیار می تواند نیازمندیهای روستاها را تشخیص دهند.

♻️وی با اشاره به ثبت مستقل موکب در کربلای معلی به نام شهرستان مانه و سملقان توسط ستاد اربعین شهرستان گفت : در اربعین سال گذشته بهترین موکبی که در کربلای معلی خدمات دهی خوبی را به زائرین داشت موکب شهرستان مانه وسملقان بود.

♻️عوض زاده افزود: ستاد اربعین شهرستان مانه سملقان در اربعین امسال به طور میانگین به ۱۰۰۰ نفر در طول شبانه روز در کربلای معلی و با برپایی موکب خدمات دهی خواهد کرد .

♻️وی گفت: اعضای ستاد اربعین شهرستان که قطعا کادر اداری در ترکیب این ها قرار خواهد گرفت جهت تآمین اقلام مورد نیاز در مناطق مختلف شهرستان حضور پیدا خواهند کرد که خوشبختانه گوشت مورد نیاز زائرین عتبات عالیات (اربعین حسینی) از طریق مشارکت مردم تأمین شده و با توجه به این که در سطح شهرستان کشت برنج نیز وجود دارد بتوانیم با کمک کشاورزان عزیز بخشی از نیاز ستاد اربعین به برنج نیز تامین شود .

♻️وی گفت : امیدوارم با همکاری اعضای شورای اسلامی بتوانیم نیازمندیهای مردم و مطالبات مردم را در عرصه های مختلف پاسخ دهیم در چارچوب قوانین و مقررات و در راستای توسعه شهرستان و توسعه مناطق روستایی گام مؤثری برداریم .

👈اعضای منتخب شوراهای اسلامی شهر و روستا، امروز در آیینی که در مرکز شهرستان مانه و سملقان برگزار شد ، سوگند خوردند با رعایت قوانین و مقررات برای آبادانی شهر و روستای خود تلاش کنند .

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید