Print This Post Print This Post

اجرای هزار و ۵۰۰ نفر روز فعالیت در طرح هجرت دانش آموزی بجنورد

خراسان شمالی

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بجنورد خبر داد: هزار و ۵۰۰ نفر روز فعالیت در طرح هجرت دانش آموزبجنورد در مدارس شهرستان اجرا شده است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بجنورد، محمود اسدی مدیر آموزش و پرورش بجنورد گفت: در راستای اجرای اردوهای طرح هجرت دانش آموزی ۱۵۰ نفر دانش آموز با حضور در۱۴ آموزشگاه شهری و روستایی در زیباسازی فضای آموزشی مشارکت نمودند.

وی، با بیان اینکه طرح هجرت با حضور دانش آموزان بسیجی و تعدادی از فرهنگیان بسیجی در مدارس بجنورد در طول تابستان اجرا می شود افزود: در کنار این دانش آموزان که فعالیت خود را از اوایل مرداد ماه آغاز کرده اند ۱۷ نفر از فرهنگیان نیز مشارکت دارند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بجنورد عرصه های طرح هجرت را شامل فعالیت هایی چون کارهایی رنگ آمیزی ساختمان، طراحی، خطاطی، نقاشی دیواری، رنگ آمیزی در و پنجره، رنگ آمیزی میز، میادین ورزشی به طراحی حیاط پویا عنوان کرد.

اسدی افزود: طرح هجرت تاکنون در مناطق شهری در مدارس ادیب، دبستان نعمت برابر قلعه، هنرستان خلیج فارسی، هنرستان امام خمینی (ره)، هنرستان محمودیه، هنرستان رشد، دبستان مشکات، دبیرستان ۲۲ بهمن و در مناطق روستایی در مدارس شهداک ناظر آباد، ستایش ناظرآباد، سالوک گریوان، علی گل، غدیر و کیمیا قلعه عزیز اجرا شده است.

وی آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان با روحیه جهادی، انقلابی و سازندگی و غنی سازی اوقات فراغت را از اهداف اجرایی طرح هجرت برشمرد.

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید