Print This Post Print This Post

سالروز ورود آزادگان به میهن فرصت مناسبی است برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت

خراسان شمالی

 

بمناسبت۲۶ مرداد ماه سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی مراسم صبحگاه با حضور چند تن از آزادگان سرافراز ارتش در استان در تیپ ۱۳۰ شهید دلجویان برگزار گردید.

درمراسم صبحگاه سرهنگ گل گلی فرمانده تیپ۱۳۰ با اشاره به سالروز ورود آزادگان به میهن فرصت مناسبی است برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: امروز تجلیل و معرفی این اسوه های صبر و استقامت به نسلهای حال و آینده ضروتی حیاتی و انکار ناپذیر است.

وی گفت ۲۶ مرداد هیچگاه از ذهن مردم و تاریخ این کشور فراموش نمی شود.ایشان افزودند:آزادگان نماد ارزشهای انقلاب و گنجینه های بی پایان دفاع مقدسند که ایمان و پایداری شان طعم تلخ شکست و ناکامی را بر دشمنان و حقارت و سر افکندگی بر متجاوزان این مرز و بوم چشاندند.

در ادامه این مراسم حجت الاسلام حیدری رئیس عقیدتی سیاسی تیپ نیز با اشاره به اینکه اخلاص شرط  رسیدن به بندگی خداست فرمود: اگر کسی اخلاص در عمل داشته باشد خدای تبارک و تعالی به او چنان نیرو و قدرتی می دهد که در سختریت شرایط بهترین حال را دارد.

وی خاطر نشان کرد: آزادگان عزیز سالهای زیادی در زندان های بعث عراق بودند و آن شکنجه ها ، دردها را دور از خانواده تحمل کردند و لحظه ای شکایتی  به جایی نبردند .در پایان از پنج آزاده سر افراز به نمایندگی از جمعیت ۱۸۵ نفر از آزادگان ارتش در این استان با اهداء لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.

 

 

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید