Print This Post Print This Post

بیانیه اداره کل امور عشایر خراسان شمالی بمناسبت روز جهانی قدس تیرماه ۱۳۹۶برابر با رمضان المبارک ۱۴۳۸

خراسان رضوی

بار دیگر سالروز فرمان تاریخی معمار بزرگ و بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در تعیین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان « روز جهانی قدس » فرا رسید . ابتکار حکیمانه امام راحل در نامگذاری این روز تمام تلاش‌های این رژیم اشغالگر و جبهه استکبار را در کم رنگ کردن و به حاشیه راندن جنایات سیاست بازان این رژیم در منطقه و جهان ناکام گذاشت و موجب تقویت آرمان‌های فلسطین به عنوان قطعه‌ای جداناشدنی از جهان اسلام شد
سالهاست آن روی سکه تعدی گری این سیستم پوسیده و فرسوده سازمان ملل محرز گشته و جامعه بشری خوی درندگی در تعرض به مردم مظلوم فلسطین، جنایات در لبنان و غزه را در حافظه بصری خویش ثبت کرده  و همچنان روز قدس را روز هیاهو و هجمه علیه تجاوز در روزگار کنونی قلمداد می نماید . در زمانی که چشم جهانیان و مدعیان حقوق بشری به تماشای رقایت های جام ملتهای اروپا عادت کرده است و گوششان به فریادهای تکفیری های داعش و…. کمتر کسی سخنی از غزه و مردم بی دفاع آن میگویند و کمتر رسانه ای آن را بیشتر از دیدارهای نهایی فوتبال نشان میدهند.گویی قتل عام در غزه به نوعی تفنن تبدیل شده است. امروز دیگر سکوت جایز نیست ! امروز که دستانی مددجویانه روبه سوی  جهانیان ،منتظر ظهور و بروز حمایت از مردم مسلمان فلسطین است،دیگر سکون جایز نیست!
روز قدس روز یکدلی و روز وحدت، روز کنار گذاشتن سلیقه ها و پیوستن قطره ها به اقیانوس جاری انسان هاست.روز قدس روز بازتاب خشم خروشان ملت های ستم دیده و طوفانی شدن غیرت های مقدس مردمی است که نفرت خویش را علیه رژیم غاصب و جنایتکار صهیونیستی با حضور و شعارهایشان ابراز میکنند. در این روز بزرگ ، قدرت خداوند در گامهای استوار مردان و زنان مسلمان و دریای مواج و خروشان مسلمانان روزگار نمود می یابد .
قطعا”  حضور یکپارچه امت اسلامی درسراسرجهان  و مخصوصا” مردم مومن و روزه دار ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس افزایش روحیه مبارزه و مقاومت رزمندگان فلسطینی ،دلگرمی آزادیخواهان ویاس وناامیدی وانزوای جهانی رژیم غاصب وجعلی   صهیونیستی را به دنبال خواهد داشت ورویای خاورمیانه بزرگ  ونقشه  شیطانی از نیل تا فرات را با خود به گور خواهند برد .
کارکنان اداره کل امور عشایر،شرکتهای تعاونی عشایری و عشایر غیور و ولایتمدار خراسان شمالی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات عموم میهمانان ماه ضیافت خدا با گرامیداشت روز جهانی قدس از مؤمنین‌ روزه‌دار ایران‌ اسلامی بویژه مردم استان‌ دعوت می‌کند، ‌با درک‌ حساسیت‌ شرایط‌ موجود به‌خصوص‌ در منطقه‌ خاورمیانه ضمن تجدید بیعت با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی در این راهپیمایی بزرگ  حضور گسترده‌ داشته باشند.
روابط عمومی اداره کل امور عشایر خراسان شمالی

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید