Print This Post Print This Post

۲۲ پایگاه اوقات فراغت و ۷ سالن ورزشی میزبان دانش آموزان بجنوردی هستند

مهمترین اخبار,ورزشی

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بجنورد گفت: ۲۲ پایگاه اوقات فراغت و ۷ سالن ورزشی در بجنورد میزبان دانش آموزان بجنوردی برای گذراندن اوقات فراغت در ایام تعطیلات تابستان هستند.

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بجنورد؛ علی قلی زاده در نشست هماهنگی مدیران پایگاههای تابستانی اوقات فراغت در بجنورد از برگزاری دوره های آموزشی و تربیتی طرح تابستانی بجنورد در موضوعات قرآنی و مذهبی ، فرهنگی و هنری در ۱۴ پایگاه اصلی  ورزشی در ۷ سالن تربیت بدنی آموزشگاه ها و دوره های آموزشی و تقویتی در ۷ پایگاه علمی خبر داد                                                                              .
وی بالا بردن کیفیت برگزاری کلاسها اوقات فراغت دانش آموزان را یکی از برنامه های اصلی معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بجنورد اعلام کرد.

قلی زاده با اعلام اینکه بیش از ۵۰ رشته کلاس های اوقات فراغت تابستانی برای دانش اموزان بجنوردی در نظر گرفته شده است،افزود: کانون های تربیتی و فرهنگی باهنر و ریحانه تجلی گاه برنامه های فرهنگی و هنری تربیت آموزش و پرورش بجنورد از تمام ظرفیتش برای جذب دانش آموزان در برنامه های اموزشی فرهنگی و هنری  و ورزشی استفاده کرده است و در نقاط مختلف بجنورد با کمک مدارس پایگاههای تابستانی در نظر گرفته شده است

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید