Print This Post Print This Post

معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان شمالی: حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نوید بخش انتخاباتی با شکوه است

خراسان شمالی
محمد رحیم نوروزیان در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان اظهار داشت: انتخابات  مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان در ۷ اسفند انتخاباتی مهم و سرنوشت ساز است که خوشبختانه فضای انتخابات موجود در استان مبتنی بر همدلی است.
وی ادامه داد: پایداری قانون اساسی با وجود شورای نگهبان میسر است بنابراین تمامی نامزدهای انتخاباتی باید به نظر شورای نگهبان تمکین کرده و اشکالات موجود را از مسیرهای قانونی دنبال کنند.
وی بیان داشت: تمامی نامزدهای رد صلاحیت شده و طرافداران آن ها به پای صندوق های رای بیایند و از میان کاندیداهای تایید شده افراد مناسب را انتخاب کنند.
محمد رحیم نوروزیان گفت: خوشبختانه با رعایت قانون در این دوره شاهد کمترین تخلفات انتخاباتی هستیم چرا که مردم ما به بینش و سطح بالای فکری رسیده و عاقلانه تصمیم می گیرند و این امر موجب کاهش تخریب های انتخاباتی شده است.
نورزیان تاکید کرد: مشارکت مردم خراسان شمالی در انتخابات دوره های گذشته بالاتر از میانگین کشوری بوده  و امیدواریم این دوره هم شاهد مشارکت حداکثری باشیم.
وی در ادامه افزود: از شعار دادن بپرهیزیم  و وظایف اولیه خود را به درستی انجام داده و در راستای حل مشکلات جوانان ورود جدی تری داشته باشیم.
نوروزیان در ادامه خطاب به مدیران دستگاههای اجرایی بیان داشت: واگذاری امور از سوی مسولین و مدیران استانی به مردم یکی از ملاک های ارزیابی استان ها است چرا که حضور مردم در عرصه های مختلف موجب توفیق و پیروزی زمان های مختلف شده است.
وی از دستگاه های اجرایی خواست به تکالیف و مصوبات جلسات اهمیت و توجه بیشتری داده و در موعد مقرر وظایف خود را انجام دهند.
نوروزیان یکی از مهم ترین اهداف جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان را تنظیم اسناد استانی منطبق بر اسناد بالادستی در حوزه جوانان به منظور پیگیری و حل مشکلات جوانان در چارچوب مشخص شده دانست.
استانداری خراسان شمالی
خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید