Print This Post Print This Post

بهره برداری از یک طرح رادیو تلویزیونی در جاجرم

جاجرم

افتتاح 4

در دهه فجر یک طرح دیجیتال در شهرستان محروم جاجرم خراسان شمالی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی ؛ به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و با حضور مدیران استانی و شهرستانی و امام جمعه سنخواست یک فرستنده رادیویی تلویزیونی در روستای کرف از توابع شهرستان جاجرم به بهره برداری رسید .

دکتر امیرهوشنگ آذردشتی مدیرکل صدا و سیمای استان در مراسم افتتاح این طرح به عزم جدی استانی برای ارتقاء پوشش سیستم دیجیتال در خراسان شمالی اشاره و ابراز امیدواری کرد : با تلاش روز افزون همکاران شبکه اترک ، پوشش دیجیتال در خراسان شمالی بزودی به مرز ۱۰۰ درصد نزدیک شود .

وی با بیان اینکه برای بهره برداری از این طرح در مجموع مبلغ یک میلیارد ریال از محل اعتبارات سازمان صدا و سیما هزینه شده است افزود : با افتتاح این فرستنده ها بیش از دو هزار و ۵۰۰ نفر در روستای کرف و مناطق اطراف تحت پوشش شبکه های تلویزیونی دیجیتال قرار گرفتند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز خراسان شمالی اضافه کرد : با بهره برداری از این پروژه ها ، پوشش شبکه های دیجیتال در شهرستان محروم جاجرم از ۸۶  به ۹۳ درصد و در استان خراسان شمالی به ۸۶ درصد افزایش یافته است .

گفتنی است تاکنون در استان خراسان شمالی ۲۵۰ فرستنده آنالوگ و دیجیتال صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نصب و راه اندازی شده است.

افتتاح 3

افتتاح 2

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید