Print This Post Print This Post

فرمانداری و دستگاه های اجرایی که بیشترین ثبت نام اینترنتی را داشته باشند تقدیر می شوند

خراسان رضوی
استاندار خراسان رضوی:
فرمانداری و دستگاه های اجرایی که بیشترین ثبت نام اینترنتی را داشته باشند تقدیر می شوند

استاندار خراسان رضوی بر مشارکت جدی شهروندان در ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن در مهلت باقیمانده، تاکید کرد. 
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در جلسه ی ستاد سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ استان با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به این که آخرین سرشماری نفوس و مسکن در سال ۹۰ انجام شده، به روز رسانی اطلاعات و تهیه ی آمار به روز و دقیق،  نیاز اساسی برنامه ریزی برای توسعه ی کشور محسوب می شود.
وی افزود: طی پنج سال گذشته به لحاظ جمعیتی، جا به جایی و مهاجرت، توسعه ای و …  شاهد تغییرات مختلفی بوده ایم که می طلبد این تغییرات احصا شود تا بتوان به برنامه ریزی منسجم تری دست یافت.
استاندار خراسان رضوی گفت: دستگاه های اجرایی استان مکلفند با عوامل سرشماری همکاری لازم را داشته باشند به گونه ای که به ماموریت ذاتی آنان در ارائه ی خدمت به مردم خللی وارد نشود.
رئیس ستاد هماهنگی سرشماری نفوس و مسکن خراسان رضوی با بیان این که فرمانداری و دستگاه هایی که بیشترین ثبت نام اینترنتی را داشته باشند مورد تشویق قرار می گیرند؛ خاطر نشان کرد: مدیران ادارات باید با محوریت روابط عمومی ها زمینه ی ثبت نام کارکنان خود را فراهم کنند. 
رشیدیان تصریح کرد: از دهیارانی هم که آمار ثبت نام اینترنتی آن ها بالا است نیز تقدیر می شود و اولویت اجرای طرح هادی نیز با روستاهایی خواهد بود که مشارکت ساکنان آن از میانگین سایرین بالاتر باشد.
وی بر بسیج امکانات برای تامین زیر ساخت های لازم به منظور ثبت نام اینترنتی شهروندان به ویژه ساکنان کلانشهر مشهد مقدس در سرشماری، گفت: از تمامی ظرفیت ها مانند سیستم های کامپیوتر موجود در مراکز فرهنگی، کانون های فرهنگی و هنری مساجد، پایگاه های بسیج وادارات استفاده شود.
استاندار خراسان رضوی خواستار حضور موثرتر ادارات آموزش و پرورش و مراکز علوم پزشکی در امر سرشماری اینترنتی شد و گفت: به منظور توجه دادن به افکار عمومی جامعه برای مشارکت در این سرشماری، باید از ظرفیت صدا و سیما، اصحاب رسانه، دانشگاه ها، ائمه ی جمعه و جماعات و شخصیت های تاثیر گذار مانند نخبگان استفاده کرد.

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید