Print This Post Print This Post

سومین جلسه شورای اداری شهرستان مانه و سملقان با حضور مدیر کل نوسازی مدارس استان خراسان شمالی

مانه و سملقان,مهمترین اخبار

423909842_29871_2992142763712546714425225515_79644_12613651705058070465

مدیر کل نوسازی مدارس استان خراسان شمالی در جلسه شورای اداری  از اجرایی شدن تعداد۱۱۳ کلاس درس با بیش از ۸میلیارد تومان در استان خراسان شمالی خبر داد و گفت: بعد از استان سیستان و بلوچستان رتبه دوم را در بخش مدارس خشتی و گلی را به خود اختصاص داده است.
بابایی افزود : در دولت تدبیر و امید تعداد ۴۴کلاس درس باز زیربنای ۵ هزار و ۶۸ متر مربع با اعتبار ۱۱میلیاردو ۶۲۲میلیون و ۲۰۰هزار تومان در مانه وسملقان هزینه و اجرا شده است و  نسبت به شهرستانهای دیگر قابل چشم گیر بوده است.
وی با بیان این مطلب که : از جشن حذف مدارس خشتی و گلی در سال ۹۶ خبر داد و اظهار کرد: تعداد ۱۶ کلاس درس با زیربنای ۷۹۹متر مربع با اعتبار بالغ بر یک میلیاردو ۲۰۰میلیون تومان از محل بنیاد برکت در مانه وسملقان ساخته شده است.
وی با اشاره به استانداردسازی گرمایشی مدارس نیز افزود : تعداد ۲۹ مدرسه با ۴۰۲کلاس درس با اعتبار یک میلیاردو ۱۰۰ میلیون تومان در مانه وسملقان اجراشده است
وی  یک میلیاردو ۶۰۰میلیون تومان از اعتبارات استان به نوسازی مدارس استان اختصاص داده شده است افزود: مبلغ یک میلیاردو ۶۵۰ میلیون تومان برای پروژه های ورزشی استان درنظر گرفته شده است.
بابایی اذعان کرد:بزرگترین پروژه مجتمع عشایری استان در شهرستان مانه وسملقان با اعتبار ۸۵۰ میلیون تومان وزارت دفاع و ۹۰۰میلیون تومان سال گذشته در درست اجرا می باشد.
وی از بهره برداری تعداد ۲۰ مدرسه با اعتبار بالع بر ۶ میلیاردو ۶۱۰ میلیون تومان تا مهرماه سال جاری در مانه وسملقان خبر داد.

فرماندار شهرستان مانه و سملقان در این جلسه  گفت : مدیران اجرایی شهرستان باید به صورت جدی پیگیر منافع مردم شهرستان در سطح استان  و ادارات کل خود باشند.
غلامرضا عوض زاده افزود : ملاک ارزیابی مدیران دستگاه های اجرایی را بررسی و پیگیری منافع مردم در تمام نقاط شهرستان دانست و عنوان کرد :مدیران به همراه کارشناسان و مدیران کل در مناطق مختلف روستایی مشکلاتی را که مردم با آنها درگیر هستند را بررسی و حل  کنند و از سرگردانی روستاییان در دستگاه های اجرایی شهرستان جلوگیری کنند .
وی با اشاره به اینکه مطالبات مردم را در استان و شهرستان پیگیری کنیم اضافه کرد :با نزدیک تر شدن به هفته دولت ، دستگاه های اجرایی پروژه های قابل افتتاح خود را به دفتر فنی فرمانداری اعلام کنند .
وی اظهار کرد : در سطح استان ۱۷۰ هزار تن گندم  از مراکز رسمی خرید گندم ، خریداری شده است که این نشان از افزایش ۲ برابری خرید گندم نسبت به سال گذشته می باشد .
وی  مطالبات پرداختی دولت به کشاورزان را ۱۱ میلیارد تومان اعلام کرد و ادامه داد عمده ای از مطالبات کشاورزان نیز باقی مانده که دستگاه های اجرایی پیگیری مطالبات کشاورزان باشند .
وی گندم خریداری شده شهرستان مانه و سملقان را ۶۰ هزار تن عنوان کرد و اذعان کرد : امسال به شکرانه نعمت و دعای خیر مردم خوشبختانه از وارادت گندم بی نیاز هستیم

امام جمعه شهرستان مانه و سملقان هم با اشاره به گرامیداشت ۵ مرداد گفت : نماز جمعه قرار گاه ایمان ، تقوا ، بصیرت و اخلاق است. دشمن به این عرصه در حال تهاجم است که ما باید با ایمان و تقوای خود با این نقشه شوم دشمن مبارزه کنیم و نماز جمعه را در برابر تهاجم دشمن واکسینه کنیم.
حجت الاسلام احمد زاده افزود : دشمنان به آرامی و بی سرو صدا مسئله تهاجم فرهنگی را مدیریت می کنند و رهبر کشورمان مانند دیده بان تیز این خطر را احساس و مردم را بیدار می کند .

 

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید