Print This Post Print This Post

برنامه های فرهنگی کتابخانه‎های عمومی شهرستان شیروان در هفته هنر انقلاب اسلامی

شیروان,مهمترین اخبار

برنامه های فرهنگی متنوعی در هفته هنر انقلاب اسلامی، ۲۰ الی ۲۷ فروردین، همزمان با گرامیداشت سالروز شهادت سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی در کتابخانه‎های عمومی شهرستان شیروان در حال برگزاری می باشد.

نقد کتاب و جمع خوانی درکتابخانه امام علی (ع) شیروان

فاطمه ایمانی مسئول کتابخانه ی امام علی(ع) گفت: با تاکید بر جایگاه ارزنده و رفیع شهید سید مرتضی آوینی در فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی و فعالیت های ارزشی این هنرمند فقید و متعهد در حوزه فرهنگ وهنر، با هدف بزرگداشت شهادت این هنرمند از جمله برنامه های فرهنگی این کتابخانه برگزاری نقد کتاب و جمع خوانی و نقاشی می باشد.

نمایشگاه عکس و آثار شهید آوینی در کتابخانه رسالت زوارم

فاطمه قدرتی زوارم مسئول کتابخانه رسالت روستای زوارم گفت: بمناسبت بزرگداشت سالروز شهادت مرتضی آوینی و هفته هنر انقلاب اسلامی نمایشگاهی از عکس و   آثار شهید آوینی در کتابخانه عمومی رسالت زوارم برپا شد. وی ادامه داد: مقام معظم رهبری در سخنان خود شهید آوینی را سید شهیدان اهل قلم نامیدند. این گفته رسالت ما را جدی‌تر می‌کند که با عملکردمان ادامه دهنده راه این شهید باشیم. درباره ویژگی‌های شهید آوینی نیز همین اندازه باید بگوییم که توجه به فرهنگ شهادت و شهید از مهمترین ویژگی‌های کار آوینی بود. قدرتی ادامه داد: ماباید ترویج‌دهنده هنری باشیم که در آن ارزش‌های انقلابی، ویژگی بارز تولیدات هنری است تا به این واسطه قادر باشیم مروج افکار و آرمان‌های حضرت امام (ره) باشیم.

نمایشگاه عکس و آثار منتخب شهید آوینی در کتابخانه عمومی وحدت دوین

رقیه دستان مسئول کتابخانه وحدت گفت: با توجه به اینکه یکی از اهداف مهم کتابخانه های عمومی، توسعه مطالعه و افزایش آگاهی عموم مردم است برگزاری این نمایشگاه هادر تحقق و فرهنگ سازی این امرنقش به سزایی را ایفا می کند.

در این نمایشگاه که تا پایان این هفته در کتابخانه وحدت واقع در روستای دوین از توابع شهرستان شیروان بر پا شده است، ۱۲ نسخه کتاب از آثار سید شهیدان اهل قلم در معرض دید اعضای کتابخانه و عموم مردم دوین قرار گرفته است.

روابط عمومی اداره کل کتابخانه‎های عمومی استان خراسان شمالی

خیلی ضعیف بودضعیف بودنظری ندارمخوب بودخیلی خوب بود (No Ratings Yet)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید